Done by Deer Zestaw Obiadowy Kiddish Blue 3szt

Zestaw obiadowy Kiddish został zaprojektowany z myślą o codziennej wygodzie - może być używany w kuchence mikrofalowej oraz w zmywarce. Zestaw składa się z miseczki z uroczą żyrafą Raffi, kubeczka z przyjacielem Croco i łyżeczki Lalee. 

89,00 zł
Brutto
Opis

Przyjacielska żyrafa Raffi zerkająca na malucha z dna miseczki zachęca do zjedzenia całej porcji. Zaokrąglone wewnętrzne krawędzie miseczki dla dziecka ułatwiają nabieranie posiłku, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do nauki samodzielnego jedzenia.

Kubek Kiddish dzięki swoim niewielkim wymiarom jest poręczny dla dzieci. Zabawny Croco, który wychyla się znad kubka, aby przywitać się ze swoimi przyjaciółmi, zachęca malucha do sięgania po ulubiony kubek.

Łyżeczka z kolekcji Kiddish o zaokrąglonych kształtach zaprojektowana została z myślą o dzieciach, które dopiero rozpoczynają naukę samodzielnego jedzenia. Niewielki rozmiar łyżeczek idealnie wpasowuje się w małe rączki dzieci zapewniając im wygodę i komfort podczas posiłku.

 

Seria produktów Kiddish w tym zestaw obiadowy dla dzieci został wyprodukowany w myśl zrównoważonego rozwoju. Produkcja odbywa się w Danii, a materiał PP, z którego został wykonany może zostać poddany recyklingowi - można sortować go jako twardy plastik i przetwarzać na nowe produkty, takie jak meble, trampki lub włókna do wyrobu ubrań.

Zestaw składa się z miseczki, kubka i łyżeczki z serii Kiddish. 

 

Materiał: 100% PP spożywczy.

 

Pielęgnacja:

- można myć w zmywarce

- można używać w mikrofalówce 

- nie podgrzewać w temperaturze powyżej 70°C.

 

Wymiary:

Wymiary kubka:

średnica Ø 6,5 

wysokość: 7,8 cm

Pojemność: 100 ml

Wymiary łyżeczki:

13 x 3 x 1 cm

Wymiary miseczki:

średnica: Ø 13,5 

wysokość:  4,6 cm.

Pojemość: 300 ml