Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij

Koszty dostawy w sklepie moonbloom.pl

Darmowa wysyłka kurierem na terenie Polski powyżej 299 zł.

Przesyłka kurierska InPost - 14,90 zł

Paczkomaty InPost - 12,90 zł

Koszty dostawy różnią się w zależności od wybranego sposobu dostawy. Podczas składania zamówienia będą mogli Państwo wybrać sposób dostawy jak i również metodę płatności. Niezależni od ilości zamówionych produktów, koszty dostawy pozostają takie same. 

Czas realizacji zamówienia

Wszystkie produkty, które znajdziesz na naszej stronie, są dostępne w naszym magazynie. Zamówienia złożone i zaksięgowane do godziny 9:00 staramy się wysyłać w tym samym dniu (w dni robocze). Zamówienia złożone po godzinie 9:00 nadawane są w następnym dniu roboczym.

Czas doręczenia

Przesyłki InPost doręczane są w ciągu 24 godzin od nadania (w dni robocze). W niewielu przypadkach przesyłka doręczana jest do 48 godzin od nadania.

Podczas trwania promocji/akcji rabatowych czas realizacji może ulec wydłużeniu.

Cennik Przesyłek Kurierskich Zagranicznych

Austria - 67 zł

Belgia - 67 zł

Dania - 67 zł

Finlandia - 118 zł

Hiszpania - 98 zł

Holandia - 75 zł

Irlandia - 98 zł

Norwegia - 199 zł

Szwecja - 118 zł

Włochy - 89 zł

Jeżeli wśród dostępnych państw nie ma kraju, do którego chcielibyście, abyśmy dostarczyli przesyłkę, serdecznie prosimy o kontakt: sklep@moonbloom.pl

Koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach lub większej wadze.