Sztućce i Gryzaki

Aktywne filtry

Pokazano 1-63 z 133 pozycji

Sztućce i gryzaki dla dzieci

Choć dla dorosłych jedzenie sztućcami jest naturalną czynnością, to dla dzieci stanowi nie lada wyzwanie. Wyrzynające się ząbki, małe dłonie nieprzyzwyczajone do korzystania ze sztućców mogą sprawiać, że początki nauki jedzenia sztućcami bywają trudne. Jednak dobór odpowiednich sztućców do nauki jedzenia dla niemowlaka pozwoli w przyjemny sposób rozpocząć nową przygodę i osiągnąć sukces. Sprawmy, aby czas nauki samodzielnego jedzenia przez dziecko był dla niego pełen radości i fascynacji nowymi smakami i umiejętnościami. 

Pierwsze sztućce dla niemowlaka

Wybierając pierwsze sztućce dla dziecka musimy zwrócić uwagę na ich rozmiar, kształt i wykonanie. Muszą być przede wszystkim bezpieczne, nie posiadające ostrych krawędzi oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia. Ponadto, sztućce dla niemowląt dobieramy do wieku dziecka oraz jego potrzeb i umiejętności. Miękkie, silikonowe łyżeczki dla niemowląt odpowiednio dopasowane do buzi dziecka pozwolą na podawanie pierwszych papek. Należy wziąć pod uwagę, aby wybrana łyżeczka nie była zbyt głęboka ani szeroka, gdyż dziecko samodzielnie musi próbować pobrać pokarm z łyżeczki. Z biegiem czasu, gdy dziecko wykazuje zainteresowanie jedzenie sztućcami warto postawić na plastikowe łyżeczki i widelce dla dzieci, które posiadają odpowiednie uchwyty ułatwiające trzymanie w rączce. Z pewnością do samodzielnego jedzenia zachęcą dziecko kolorowe silikonowe sztućce do nauki jedzenia, posiadające ciekawe kształty, np. zwierzątek.

Gryzaki do podawania pokarmów

Innowacyjne gryzaki to idealne akcesoria do podawania stałych pokarmów. Podając pokarm przy pomocy gryzaka uchronimy dziecko przed zadławieniem, gdyż nie ma możliwości, aby przedostały się przez niego duże kawałki pokarmu. Gryzak do podawania pokarmów doskonały gadżet, który pozwoli w bezpieczny sposób poznać dziecku nowe smaki. Świetnie sprawdza się do podawania całych owoców w wygodnej formie. Co więcej, podając dziecku pokarm przez gryzak, przynosimy także ulgę podczas ząbkowania. Oprócz tego, gryzaki do podawania pokarmów są wyposażone w poręczne uchwyty, pozwalające dziecku na łatwe trzymanie w małej rączce. Gryzaki do podawania pokarmów wykonane są z bezpiecznego dla dziecka silikonu.

Sztućce i gryzaki do nauki samodzielnego jedzenia w sklepie Moon Bloom

Każde dziecko w swoim życiu osiągnie taki etap, podczas którego będzie posługiwało się nie tylko łyżeczką, ale także nożem i widelcem. W związku z tym, w sklepie Moon Bloom posiadamy wszelkiego rodzaju pierwsze sztućce przeznaczone zarówno dla niemowląt, jak i dla starszych dzieci. U nas mogą wybierać Państwo spośród wielu kolorów oraz pięknych kształtów, aktywizujących dziecko do nauki samodzielnego jedzenia. Nasz asortyment obfituje nie tylko w łyżeczki do karmienia niemowląt i widelce, ale także w gryzaki przeznaczone do podawania pokarmów najmłodszym dzieciom. Stawiamy na najwyższą jakość produktów, dlatego kupując u nas sztućce dla swoim dzieci mają Państwo gwarancję, że odpowiednio dobrane są w pełni bezpieczne dla dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sztućców i gryzaków w sklepie Moon Bloom. W ofercie tylko produkty od renomowanych producentów: EZPZ, MINIKOIOI, B.Box, Beaba, Spuni, Munchkin, GOOtensils™, Done by Deer, Oxo, Mushie, Grabease oraz Lassig.