Lista produktów marki Minikoioi

Produkty MINIKOIOI od marki Minik O to przede wszystkim praktyczne i piękne akcesoria dla najmłodszych. Silikonowe talerzyki do nauki jedzenia, w atrakcyjnych pastelowych kolorach, bambusowo-silikonowe łyżeczki do nauki jedzenia. Precyzyjnie wykonane i w przystępnych cenach. 

Minikoioi to przede wszystkim praktyczne i piękne akcesoria niezbędne w czasie rozszerzania diety niemowląt, w atrakcyjnych pastelowych kolorach. Wykonane w 100% ze spożywczego silikonu, wolnego od lateksu, BPA, PVC i ftalatów. Subtelne kolory uzyskane dzięki bezpiecznym spożywczym barwnikom.
Precyzyjnie wykonane silikonowe talerzyki z przyssawką, wygodne do uchwycenia bamusowo-silikonowe łyżeczki do nauki jedzenia.
Talerzyk MINIKOIOI zaprojektowany specjalnie do pierwszych samodzielnych posiłków, wyposażony w przyssawkę zapobiegającą przesuwaniu i zrzucaniu talerzyka przez dziecko w czasie jedzenia. Podział na trzy komory pozwala na skomponowanie posiłku z różnych składników, dla większego urozmaicenia diety.
Łyżeczki MINIKOIOI są zdrową alternatywą dla plastikowych odpowiedników, wykonane z silikonu spożywczego i biodegradowalnej bambusowej rączki. Miękka główka nie podrażnia wrażliwych dziąseł ząbkującego niemowlęcia.
Pokazano 1-23 z 23 pozycji