Fartuszek Z Kieszonką

Aktywne filtry

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Fartuszki z kieszonką do karmienia

Każda mama doskonale wie, jak czasem ciężko uprać ubranka po posiłku malucha. Do tego przemoczone ciuszki sprawiają, że dziecko zaczyna się denerwować i nie jest zainteresowane dalszym jedzeniem. Dlatego też, w naszym sklepie posiadamy fartuszki do karmienia z kieszonką, które gwarantują czyste ubranka podczas jedzenia. Są niezastąpione podczas rozszerzania diety metodą BLW. Wyposażone w kieszonkę zapewniają komfort i porządek w trakcie posiłku. Wygodny krój, który zakrywa kolana dziecka, chroni ubranka z przodu przed zabrudzeniem, a wodoodporny materiał sprawia, że pozostają suche przez cały czas. Niech chwile posiłku będą dla dziecka czystą przyjemnością. 

Fartuszki z kieszonką nie tylko podczas posiłku

Choć wiadomo, że najczęściej fartuchy z kieszonką są używane podczas posiłku, to mogą się one sprawdzić jeszcze w wielu sytuacjach. Bez wątpienia, fartuszek doskonale zdaje egzamin podczas prac artystycznych naszej pociechy. Nie musimy się obawiać ciężkich do wyprania plam po farbach czy mazakach. Fartuszek do karmienia dla niemowlaka świetnie ochroni ubranka przed wszelkimi zabrudzeniami i przemoczeniem. Również zabawa plasteliną może być frajdą, a nie zmorą dla rodziców. Fartuszek z kieszonką posiada różnorodne zastosowanie i jest fantastycznym elementem do żłobkowej czy przedszkolnej wyprawki. 

Fartuszki do jedzenia z kieszonką w sklepie Moon Bloom

Piękne wzory, kolory oraz kroje. To wszystko można znaleźć w fartuszkach z kieszonką w sklepie Moon Bloom. Posiadamy urocze fartuszki, które zachwycą i przypadną do gustu niejednemu rodzicowi. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantują wygodne użytkowanie przez długi czas. Kroje naszych fartuszków z kieszonką są dostosowane do dziecięcego ciałka, tak aby nie krępować ruchów podczas jedzenia czy zabawy. Zapinane na napy, zapewniają trwałość oraz szybkość w założeniu czy ściągnięciu po skończonym posiłku. Fartuszek jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą fartuszków z kieszonką w sklepie Moon Bloom i wybrania odpowiedniego dla swojego dziecka.