Śliniaki Kangurek

Aktywne filtry

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Śliniaki kangurek dla dzieci

Śliniak dla malucha to niezbędny element przy rozszerzaniu diety, bez względu na to jaką metodę nauki jedzenia wybierzemy. Jego zadaniem jest ochrona ubranek przez zabrudzeniem oraz przemoczeniem. Śliniaki kangurki w sklepie Moon Bloom posiadają praktyczną kieszonkę, która nie pozwala resztkom jedzenia upaść na podłogę czy ciuszki maluszka. Ponadto, zakładanie czy zdejmowanie śliniaka kangurka nie sprawi żadnych problemów, gdyż jest zapinany na napy zapewniające długie użytkowanie. Dużym ułatwieniem dla rodziców jest łatwość czyszczenia śliniaka kangurka, który można przetrzeć wilgotną szmatką, a w razie trudniejszych plam wyprać w pralce. Śliniak kangurek to najlepsze rozwiązanie dla najmłodszych dzieci.

Aby nauka jedzenia była czystą przyjemnością

Poznawanie nowych smaków przez malucha to wielka chwila zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Dlatego też, aby ułatwić rodzicom niełatwą rolę, jaką jest nauka jedzenia malucha oferujemy w naszym sklepie śliniaki kangurki, które są niezbędne przy poznawaniu nowych smaków. Jak wiemy, jedzonko nie zawsze wyląduje w buzi dziecka, w związku z czym warto wyposażyć się w śliniaczek. Dzięki śliniakowi możemy zabezpieczyć ubranka przed uporczywymi plamami i koniecznością ich namaczania. Dodatkowo, ubierając dziecku śliniaczek kangurek wzbudzimy jego zainteresowanie i chęć do poznawania nowych smaków. Przy pomocy śliniaka kangurka nauka jedzenia będzie czystą przyjemnością.

Śliniaki kangurek w sklepie Moon Bloom

W sklepie Moon Bloom posiadamy szeroką ofertę śliniaków dla dzieci, również śliniaki kangurki. Pragniemy, aby każdy rodzic znalazł dla siebie i swojego malucha idealny śliniak, dlatego oferujemy produkty najwyżej jakości. Piękne, unikatowe wzory śliniaków kangurków przyciągają uwagę nie tylko rodzica, ale i malucha. Dla dziewczynek posiadamy urocze śliniaki z falbankami. Śliniaki kangurek idealnie sprawdzą się dla dzieci od 4 miesiąca życia. Wszystkie nasze śliniaki są produkowane w Polsce z certyfikowanych materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą śliniaków kangurek sklepu Moon Bloom oraz pozostałymi śliniakami i artykułami dedykowanymi dla najmłodszych.