• -10%

Done by Deer Miska dla Dziecka Foodie Croco Green

Miska z kolekcji Foodie jest cudownym rozwiązaniem dla małych smakoszy. Miseczka zadrukowana jest w środku tak aby zmobilizować dziecko do zjedzenia posiłku. W końcu obejrzenie całego obrazka to nie mała nagroda! Praktyczna, antypoślizgowa podstawa sprawia, że miska pozostaje na swoim miejscu podczas posiłku.

40,50 zł
45,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 40,50 zł 0%

Najniższa cena produktu 40,50 zł z dnia 18.07.2024

Opis

Miska jest przeznaczona do codziennego użytku z dziećmi - można ją myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej. Gdy miska spełni swoje zadanie podczas niezliczonych rodzinnych obiadów, można ją posortować jako plastik i poddać recyklingowi na nowe produkty codziennego użytku.

Zielona miska Foodie ma nadruk z ślicznym motywem serdecznego krokodyla Croco wpatrującego się w kilka świetlików. Jej jedwabiście matowa powierzchnia pasuje do reszty kolekcji Foodie. Ciemniejsza zieleń podstawy dodaje ładnego dwukolorowego detalu.

Cechy:

- idealny rozmiar

- można poddać recyklingowi

- praktyczna antypoślizgowa podstawa

- piękny obrazek w środku miseczki

Materiał:

100% PP spożywczy z antypoślizgowym TPE.

Wymiary:

średnica: 12,5 cm

wysokość: 4,5 cm

Pojemność:

375 ml

Użytkowanie:

- można myć w zmywarce do 70 ° C (na górnej półce),

- można używać w kuchence mikrofalowej,

- nie używać w piekarniku

Wszystkie produkty Done by Deer są testowane pod kątem zgodności z surowymi normami europejskimi, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla dzieci.

Ten produkt jest przetestowany i zgodny z europejską normą dotyczącą sprzętu do picia dla dzieci EN 14350. Jest również przetestowany i zgodny z przepisami UE dotyczącymi kontaktu z żywnością 10/2011 i 1935/2004.