Talerzyki i Miseczki

Aktywne filtry

Pokazano 1-63 z 175 pozycji

Talerzyki i miseczki do jedzenia dla dzieci

W życiu każdego rodzica przychodzi czas na rozszerzenie diety swojej pociechy. Zastanawiamy się w jaki sposób podać dziecku posiłek, aby zachęcić go do spróbowania nowych smaków. Z pomocą przychodzą nam piękne talerzyki silikonowe z przegródkami i miseczki z przyssawką o dziecięcych wzorach, które z pewnością zainteresują malucha do poznawania nieznanych dotąd smakołyków. Odpowiednio dobrane naczynia do rozszerzania diety stwarzają idealne warunki do nauczania dziecka samodzielnego jedzenia. 

Silikonowe talerzyki z przegródkami dla dzieci

Silikonowe talerzyki dla dzieci z podziałką są świetnym sposobem nie tylko do nauki samodzielnego jedzenia, ale także do wykształcenia pozytywnych nawyków żywieniowych. Wybierając talerzyki dla dzieci wykonane z silikonu mamy gwarancję, że nie stłuką się i nie pokaleczą dziecięcych dłoni. Specjalne talerzyki silikonowe z przyssawką są doskonałe dla ruchliwych dzieciaczków, gdyż nie ma możliwości strącenia ich z blatu. Takie talerzyki to idealna propozycja dla dzieci rozpoczynających poznawanie nowych smaków metodą BLW. Oprócz tego, talerzyki te są podzielone na kilka komór, dzięki czemu z łatwością zbilansujemy odpowiedni posiłek dla naszego dziecka. Podanie dziecku posiłku w silikonowym talerzyki z przegródkami sprawi, że będzie to dla niego wspaniała przygoda po krainie obfitującej w nowe smaki.

Miseczki z przyssawką dla dzieci – praktyczne i kolorowe

Miseczka do karmienia niemowląt to nieodłączny element do rozszerzania diety. Dzięki miseczce w łatwy sposób możemy podać niemowlakowi płynne i półpłynne pokarmy, takie jak zupa czy kaszka. Poręczne i ergonomiczne kształty ułatwiają dziecku samodzielną naukę jedzenia. Najlepszym wyborem będą silikonowe miseczki dla niemowląt  z silikonu spożywczego lub melaminy. Wybierając miseczki do karmienia z tych materiałów mamy pewność, że nie pokaleczą naszego dziecka. Stając przed zakupem miseczki dla niemowlaka warto postawić na atrakcyjne kolory, które przykują uwagę maluszka do posiłku. Ponadto, dziecięce wzory na dnie miseczki będą dla dziecka motywacją do zjedzenia całego obiadku. Dla mniejszych dzieci warto zaopatrzyć się w miseczkę do karmienia z przyssawką, aby zapobiec wylaniu się jedzenia na malucha czy podłogę.

Talerzyki i miseczki dla niemowląt w sklepie Moon Bloom

W ofercie sklepu Moon Bloom posiadamy szeroki wybór silikonowych miseczek i talerzyków dla dzieci, które doskonale sprawdzą się do podawania pierwszych stałych posiłków. Spośród wielu różnych wzorów i kolorów każdy rodzić znajdzie idealny talerzyk bądź miseczkę dla swojego dziecka. Ponadto, możemy stworzyć idealny zestaw kolorystyczny, który może posłużyć na prezent. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego też oferowane przez nas akcesoria do rozszerzania diety są wykonane z materiałów nie zawierających szkodliwych substancji takich jak BPA. Talerzyki i miseczki dla dzieci w sklepie Moon Bloom są całkowicie bezpieczne przy kontakcie z żywnością. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą talerzyków i miseczek przeznaczonych dla dzieci. W ofercie tylko produkty od renomowanych producentów: EZPZ, Eco Viking, MINIKOIOI, B.Box, Beaba, Doidy, Munchkin, Done by Deer, Oxo Tot, Everyday Baby, Mushie oraz Tum Tum