Przechowywanie Jedzenia

Aktywne filtry

Pokazano 1-63 z 127 pozycji

Pojemniki na żywność dla dzieci

Pojemniki na żywność to świetne rozwiązanie do przechowywania jedzenia poza domem. Jednakże doskonale sprawdzają się także podczas schowania żywności w lodówce czy zamrażarce. W sklepach możemy spotkać wiele rodzajów pojemników, jednak plastik, z którego zostały wykonane może zawierać szkodliwe substancje, szczególnie dla małych dzieci. Dlatego, wybierając pojemnik na żywność dla dzieci stawiajmy przede wszystkim na bezpieczeństwo. W sklepie Moon Bloom wszystkie oferowane przez nas pojemniki są w 100% bezpieczne i wykonane z przyjaznych dla dzieci materiałów. Zatroszcz się o zdrowie swojego malucha i postaw na sprawdzone oraz przetestowane pojemniki do przechowywania jedzenia ze sklepu Moon Bloom.

Pojemniki na jedzenie dla niemowląt

Urocze i praktyczne pojemniki z przegródkami na jedzenie dla dzieci znajdą Państwo w naszym sklepie. Są one pozbawione zapachu, przez co nie mają wpływu na smak żywności. Posiadają ergonomiczne kształty, cudowne kolory oraz atrakcyjne wzory, które zachwycą niejedno dziecko. Dla niemowląt idealnie sprawdza się innowacyjny kubek niewysypek. Ten wielofunkcyjny kubek pozwala nie tylko na szczelne przechowywanie żywności, ale także za sprawą wbudowanej rurki umożliwia spożywanie płynnych i półpłynnych posiłków. Zaś dla starszych dzieci doskonałym rozwiązaniem są woreczki strunowe oraz lunchboxy o pięknych zwierzęcych motywach. W podróż czy na dłuższy spacer warto wyposażyć się w termos, dzięki któremu zawsze pod ręką będziemy mieć ciepły posiłek dla malucha. Bez względu jaki pojemnik na jedzenie dla dziecka wybierzemy, pamiętajmy o przestrzeganiu zasad higieny podczas przygotowywania i przechowywania jedzenia. Jest to szczególnie istotne przy przyrządzaniu żywności dla niemowląt.

Pojemniki do przechowywania żywności w sklepie Moon Bloom

W sklepie Moon Bloom znajdą Państwo praktyczne pojemniki dla dzieci, które posłużą do przechowywania obiadków, owoców, kaszki czy pysznych przekąsek. Przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Oferowane przez nas silikonowe pojemniki dla niemowląt można wykorzystać do podgrzania żywności jak i mrożenia np. zupek. W naszym sklepie szczególny nacisk kładziemy na jakość produktów, w związku z tym, posiadamy wyłącznie artykuły renomowanych firm, takich jak B.Box. Beaba czy Lassig. Bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci i ich rodziców jest dla nas najważniejsze. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pojemników do przechowywania żywności w sklepie Moon Bloom i wybrania idealnego dla swojej pociechy.