Zainspirowane przez maluszka, stworzone przez mamę, która postanowiła wprowadzić na rynek niezawodne śliniaki, fartuszki oraz maty ochronne pod krzesełko do karmienia. Produkty, które mają na uwadze trwałość, wygodę użytkowania, estetykę, oraz bezpieczeństwo.

Moon Bloom powstało w 2018 roku, kiedy jako mama małego Aleksandra nie mogłam znaleźć na polskim rynku śliniaków trwałych, wygodnych oraz wodoodpornych. Tworząc akcesoria dla dzieci, skupiliśmy się na tym, aby pełniły funkcję ochronną przed wodą oraz zabrudzeniami. Nasze produkty cechują wysokie standardy w doborze materiałów, dbałość o detale, a także funkcjonalność. Szczególnie zależało nam na tym, aby każdy etap produkcji odbywał się w Polsce. Za naszą marką nie stoi tylko nasza 3-osobowa rodzina, ale również osoby, które zatrudniamy, oraz usługodawcy, z którymi współpracujemy od lat.

Unikatowa tkanina, z której powstają nasze wyjątkowe śliniaki, fartuszki oraz maty ochronne jest tkana, drukowana oraz zabezpieczana warstwą wodoodporną w polskich fabrykach. Szyjemy w naszej podkarpackiej szwalni, dzięki czemu mamy oko na każdy etap produkcji, co daje nam pewność, że tkanina oraz finalny produkt jest najwyższej jakości.

Jesteśmy pierwszą polską marką, która produkuje wodoodporne maty ochronne pod krzesełka do karmienia. Zainicjowaliśmy ten funkcjonalny trend w Polsce, który jeszcze cztery lata temu nie istniał. Cieszą się one ogromną popularnością, uwielbiacie kupować je w zestawach z naszymi śliniakami. Są wielofunkcyjne, w okresie letnim widzimy, że sprawdzają się jako maty piknikowe a w pochmurne dni jako maty do zabaw plastycznych w domu. Przetarliśmy szlak zapotrzebowania na dobre wodoodporne śliniaki. Moon Bloom to zdecydowany pionier na polskim rynku wśród producentów śliniaków. Z dumą przyznajemy, że udało nam się zwiększyć świadomość chronienia ubranek od plam oraz wody. Komfort podczas posiłku jest bardzo ważnym element całego procesu poznawania nowych smaków, tekstur oraz zapachów. Również względy ekologiczne są bardzo bliskie naszemu sercu, wierzymy, że dzięki naszym akcesoriom ilość poplamionych ubranek zostaje z miesiąca na miesiąc sukcesywnie zmniejszona. A dzięki nam dziecięce ubranka mogą posłużyć młodszemu rodzeństwu, maluszkom znajomych czy osobą w potrzebie.

 

Unikatowy design naszych śliniaków oraz mat sprawia, że ułatwiają życie rodzicom, opiekuną przedszkolnym oraz chronią ubrania dziecięce przed niespodziankami w postaci zabrudzeń czy zamoczenia. Będą wam towarzyszyć od dni mlekiem płynących, po naukę samodzielnego jedzenia, malowania farbami czy zabawę w ogrodzie. Szerokie zastosowanie oraz wielozadaniowość sprawiają, że w szybkim tempie podbiły Wasze serca. Pomagamy Wam w zapanowaniu nad bałaganem podczas wprowadzania stałych pokarmów, oraz zajęć plastycznych i kulinarnych.

W naszej ofercie możecie również znaleźć wyselekcjonowane akcesoria do rozszerzania diety dziecka. Pierwszy talerzyk z przyssawką, otwarty kubeczek oraz bidon do nauki picia, sztućce, które pasują do malutkiej dłoni dziecka. Stawiamy na najwyższą jakość, innowacyjność oraz bezpieczeństwo produktów. Skompletuj wyprawkę dla swojej pociechy u nas, niezależnie od metody rozszerzania diety, jaką stosujesz, znajdziesz w naszym sklepie akcesoria stworzone z myślą o BLW (Bobas Lubi Wybór) oraz karmieniu łyżeczką.

 

Marki, które dostępne są w naszym sklepie to m.in.: EZPZ, B.BOX, DOIDY, BEABA, DONE BY DEER, SPUNI, NANAS MANNERS, EKOBO, MINIKOIOI, OXO TOT, BABYONO, NUM NUM, REX LONDON, BABYLIVIA.

Dziękujemy serdecznie za każdy dokonany zakup w naszym sklepie.

 

Zespół Moon Bloom