O Moon Bloom

Witamy na oficjalnej stronie Polskiej marki Moon Bloom!

Moon Bloom to wodoodporne akcesoria dla dzieci, które nie tylko pełnią funkcję ochronną przed wodą oraz zabrudzeniami, ale również zaciekawiają wasze pociechy swoimi barwnymi wzorami. Nasze produkty cechują wysokie standardy w doborze materiałów, dbałość o detale, a także funkcjonalność. Wszystkie produkty zostały wykonane z wodoodpornej tkaniny premium, ich unikatowy design sprawia, że ułatwiają sukcesywnie życie mam, opiekunów przedszkolnych oraz chronią ubrania dziecięce przed niespodziankami w postaci zabrudzeń czy zamoczenia. Wyprodukowane w Polsce z myślą o dzieciach i mamach, charakteryzujące się doskonałą jakością oraz dbałością o detale. Będą wam towarzyszyć od dni mlekiem płynących, po naukę samodzielnego jedzenia, malowania farbami czy zabawę w ogrodzie. Szerokie zastosowanie oraz wielozadaniowość sprawiają, że w szybkim tempie podbijają wasze serca, oraz pomagają wam w zapanowaniu nad bałaganem podczas wprowadzania stałych pokarmów, oraz zajęć plastycznych i kulinarnych. Zainspirowane przez dzieci, stworzone przez mamy, które postanowiły wprowadzić na rynek coś, co będzie miało na uwadze przede wszystkim wygodę użytkowania, estetykę, oraz bezpieczeństwo.

Dziękujemy serdecznie za każdy dokonany zakup w naszym sklepie. Życzymy wam udanych zakupów i oczywiście zapraszamy ponownie!

Moon Bloom Team

kolaż moon bloom

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij