Kubki i Bidony

Aktywne filtry

Pokazano 1-63 z 126 pozycji

Kubki i bidony do picia dla dzieci

Nauka samodzielnego picia może stanowić dla malucha wyzwanie. Dlatego, aby ułatwić mu nabycie nowej umiejętności warto zaopatrzyć się w specjalne kubki i bidony do picia dla niemowląt. Odpowiednio dopasowane naczynia to istotna kwestia, która wspomoże rozwój samodzielnego pobierania płynów. Kubki i bidony do nauki picia powinny być przede wszystkim bezpieczne oraz zachęcić malucha do podjęcia kolejnego wyzwania.

Jaki kubek lub bidon wybrać dla dziecka?

Stając przed wyborem pierwszego kubka lub bidonu dla dziecka warto pod uwagę wziąć kilka kwestii. Po pierwsze naczynie przeznaczone do picia nie może być wykonane ze szkła czy porcelany, które mogą rozbić się i pokaleczyć malucha. Ponadto, takie naczynia nie są przystosowane do małych ust dziecka. Po drugie kubek czy bidon powinien być wykonany z bezpiecznych materiałów, które nie wchodzą w reakcję z żywnością, między innymi z kwaśnymi sokami. Oprócz tego, materiał musi być odporny na uszkodzenia mechaniczne, gdyż jak wiadomo dzieci są bardzo ruchliwe i mogą strącić kubeczek z blatu. Kolejną ważną kwestią, na którą musimy zwrócić uwagę to szczelność kubeczka czy bidonu. Musimy mieć pewność, że napój nie wyleje się z naczynia podczas upadku czy przechowywania. Dodatkowo, musi być zaopatrzone w specjalne otworki, które uniemożliwiają dziecku zachłyśnięcie się. Co więcej, aby ułatwić dziecku trzymanie naczynia warto, aby było zaopatrzone w uchwyty przystosowane do malutkich dłoni dziecka. Do tego, piękny kolor kubeczka lub bidonu i możemy zaczynać naukę samodzielnego picia. Bardzo dużą popularnością wśród mam cieszą się kubki ze słomką oraz bidony ze słomką dla dzieci.

Kubki i bidony dla dzieci w sklepie Moon Bloom

W ofercie sklepu Moon Bloom znajdą Państwo kubki niekapki do picia dla rocznego dziecka oraz bidony ze słomką renomowanych marek takich jak: B.Box, Doidy, Munchkin, Beaba czy Ezpz. Idealnie sprawdzą się w przedszkolu oraz w podróży. Stawiamy na najwyższą jakość produktów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających rodziców i ich pociech. Każdy z bidonów oraz kubeczków są przeznaczone dla poszczególnej grupy wiekowej. Dzięki czemu, możemy wybrać odpowiednie naczynie dopasowane do umiejętności i potrzeb dzieci. W swojej ofercie posiadamy kubeczki oraz bidony o różnych pojemnościach oraz w wielu atrakcyjnych kolorach. Co więcej, w naszym asortymencie znajdą Państwo naczynia do picia, które świetnie sprawdzą się poza domem. Posiadamy także otwarte kubeczki pozwalające na naukę picia jak szklanki. Aby utrzymywanie kubków i bidonów w czystości było jak najłatwiejsze, w naszym sklepie posiadamy specjalne szczoteczki umożliwiające dokładne mycie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kubków i bidonów sklepu Moon Bloom oraz pozostałych produktów przeznaczonych dla najmłodszych.