Śliniaki z Rękawami

Aktywne filtry

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Śliniaki z rękawami do karmienia

Śliniak z rękawami do karmienia pozwoli na utrzymanie czystego ubranka malucha w trakcie posiłku czy zabaw kreatywnych, zaś mamie zaoszczędzi kolejnego prania. Śliniaczki tego typu to niezbędne wyposażenie wyprawki, którą kompletujemy do rozszerzania diety metodą BLW. Wyposażone są w kieszonkę, która zbiera spływające płyny czy też kawałki jedzenia. Z łatwością można je założyć oraz ściągnąć za sprawą nap. Śliniaki z rękawami idealnie przylegają do ubranka, gwarantując jego czystość. Oprócz tego, rękawki zostały zakończone elastyczną gumką, która zapobiega przedostaniu się pokarmów na ubranko. Ponadto, śliniaki z rękawkami są wodoodporne przez co świetnie sprawdzają się podczas spożywania płynnych pokarmów. 

Śliniak fartuszek z rękawami – niezbędnik każdego malucha

Nasze dzieci kochają być aktywne. Nawet podczas jedzenia ciągle są zafascynowane nowymi smakami czy konsystencją posiłków. Dlatego, śliniaki z kieszonką z rękawami to element konieczny dla aktywnych maluchów, które co rusz pragną doświadczać nowego. Czy to zabawa plasteliną, malowanie farbami czy może pisanie po tablicy. Niezależnie od tego jaką aktywność wybierze dziecko, my jako rodzice nie musimy martwić się o czystość ubranek. Śliniak z rękawami doskonale sprawdza się w każdej sytuacji i ochroni ciuszki dziecka przed uporczywymi plamami. Dajmy dziecku możliwość radosnego poznawania świata oraz nowych smaków.

Śliniaki z rękawami w sklepie Moon Bloom

W sklepie Moon Bloom nie mogło zabraknąć śliniaków z rękawami idealnych podczas rozszerzania diety metodą BLW. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ciężko pozbyć się plam po buraczkach czy farbach. Dlatego, pragniemy oferować rodzicom i ich pociechom śliniaki z długimi rękawami, aby dzieci beztrosko mogły czerpać radość z jedzenia oraz zabawy. Wiele pięknych wzorów z pewnością zafascynują rodziców oraz ich pociechy. Idealnie sprawdzą się u dzieci od 6 miesiąca życia do 2 lat. Wykonane z wysokiej jakości materiałów gwarantują, że będziemy mogli zachwycać się ich pięknym wyglądem przez długi czas. Postaw na śliniaki z rękawami ze sklepu Moon Bloom i ciesz się najlepszymi na rynku, polskimi produktami. Zapraszamy do zapoznania się również z pozostałą ofertą sklepu Moon Bloom przeznaczoną dla najmłodszych.