Wielofunkcyjna Mata Ochronna

Aktywne filtry

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Maty ochronne na podłogę BLW

Mata ochronna pod krzesło do karmienia do BLW to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną utrzymać porządek podczas posiłku dziecka. Jest niezastąpiona podczas rozszerzania diety metodą BLW. Rozkładając matę ochronną pod krzesło w szybki sposób możemy posprzątać resztki jedzenia oraz uchronić podłogę przed silnym zabrudzeniem. Wystarczy przetrzeć matę wilgotną ściereczką, a mata znów będzie gotowa do użytku. Ponadto, matę ochronną można prać w pralce, co sprawia, że wszelkie zabrudzenia stają się dziecinnie proste do usunięcia. 

Mata ochronna pod krzesło do karmienia – jeden produkt, wiele możliwości

Mata ochronna na podłogę BLW to nie tylko doskonałe rozwiązanie do zastosowania pod krzesło do karmienia. Świetnie sprawdzi się również podczas zajęć plastycznych dziecka. Możemy rozłożyć ją pod stolikiem czy sztalugą i nie musimy się obawiać plam po farbie na podłodze. Oprócz tego, matę ochronną możemy wykorzystać jako matę edukacyjną oraz matę do zabawy malucha. Wykonana z bezpiecznych materiałów sprawia, że można ją wykorzystywać już od wczesnych dni życia dziecka. Co więcej, oferowane przez nas maty ochronne do karmienia BLW składają się do małych rozmiarów, dzięki czemu świetnie sprawdza się w podróży jako mata do przewijania czy na pikniku. Można zabrać ją praktycznie wszędzie i stworzyć maluchowi wspaniałe miejsce do zabawy. Innowacyjna mata ochronna to niezbędny gadżet dla rodziców, którzy pragną utrzymywać porządek wokół dziecka i cieszyć się wspólnymi chwilami ze swoją pociechą.

Maty ochronne do BLW w sklepie Moon Bloom

W sklepie Moon Bloom posiadamy różne wzory mat ochronnych do BLW, aby każdy rodzić mógł wybrać idealną dla swojego malucha. Posiadamy maty ochronne dedykowane dla dziewczynek oraz chłopców, jak również maty uniwersalne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów posiadających certyfikaty, aby gwarantować bezpieczeństwo nawet najmłodszym dzieciom. Do naszych produktów przykładamy szczególną uwagę, dlatego wszystkie nasze maty są krojone i szyte ręcznie w Polsce. Zadowolenie oraz komfort dzieci i rodziców jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mat ochronnych na podłogę oraz pozostałymi produktami dla dzieci w sklepie Moon Bloom.