Lista produktów marki DOIDY

Brytyjska marka Doidy zyskała światową sławę dzięki swoim innowacyjnym kubeczkom do samodzielnej nauki picia. W naszym sklepie poza kubkami Doidy Cup znaleźć można również miseczki Doidy Bowl z wygodną przyssawką.

Kubek dla niemowlaka Doidy Cup

Marka Doidy zyskała niesamowitą popularność za sprawą innowacyjnego, skośnego kubeczka dla niemowlaka do nauki samodzielnego picia Doidy Cup. Ten bestsellerowy kubeczek marki Doidy pozwala na naukę picia jak ze szklanki, jednocześnie pomijając etap nauki z kubków niekapków. Atutami tego kubeczka są również to, iż nie przeszkadza w karmieniu piersią oraz pozwala na bezstresowe odstawienie malucha od butelki. Kubek Doidy Cup to polecany przez wielu specjalistów zajmujących się prawidłowym rozwojem mowy dziecka.

Miseczki z przyssawką Doidy

Marka Doidy posiada w swoim asortymencie oprócz kultowych kubeczków, silikonowe miseczki z przyssawką. Wybierając taką miseczkę mamy pewność, że jej zawartość pozostanie na swoim miejscu, a maluch nie przewróci jej na siebie czy podłogę. Decydując się na produkty marki Doidy podczas rozszerzania diety dziecka, mamy gwarancję użytkowania bezpiecznych naczyń, które nie zawierają żadnych szkodliwych substancji mogących przedostać się do organizmu dziecka. Ponadto, szeroka gama kolorystyczna kubeczków firmy Doidy pozwala na wybranie ulubionego koloru dla malucha.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji