• -10%

Miniland Pojemniki na żywność hermetycznie zamykane z łyżeczkami Terra 10x200ml

Zestaw 10 hermetycznych pojemników z podziałką o pojemności 200 ml z dwoma anatomicznymi łyżeczkami. Idealny do przechowywania mleka matki i np. owsianki dla niemowląt, umożliwiając ich zamrażanie, podgrzewanie i transportowanie w dowolne miejsce, dzięki wyjątkowej jakości i wytrzymałym materiałom. Dzięki nim możesz sklasyfikować jedzenie dla dziecka na różne dni i spać spokojnie mając wszystko gotowe, zaplanowane i pod kontrolą.

70,11 zł
77,90 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 70,11 zł 0%

Najniższa cena produktu 70,11 zł z dnia 18.07.2024

Opis

Posiłki dla dziecka zawsze gotowe - na wsi, na plaży czy w parku!

Pozwala rodzicom przygotowywać posiłki dla dziecka w domu i zabierać je w dowolne miejsce. To idealny rozmiar do zabrania ze sobą, w dowolnej torbie izotermicznej lub lodówce.

Z anatomicznymi sztućcami do wszystkich faz rozwoju dziecka

Zawiera miękką łyżkę treningową do stałych pokarmów, które są delikatne dla dziąseł, dla niemowląt powyżej czwartego miesiąca życia oraz drugą głębszą i sztywniejszą dla starszych dzieci. Z ergonomicznym, anatomicznym uchwytem, ​​bardzo łatwym do uchwycenia przez małe rączki, pomaga maluchom zacząć samodzielnie jeść.

Aby dokładnie kontrolować karmienie dziecka

Miarka na kubku pozwala w każdej chwili odmierzyć odpowiednią ilość pokarmu według potrzeb dziecka. Co więcej, boczna powierzchnia pozwala na pisanie ołówkiem informacji, takich jak imię dziecka, data i rodzaj zawartego w nim jedzenia lub napoju, co zapewnia większą kontrolę.

Wyjątkowa jakość wyprodukowana w Hiszpanii

Pojemniki z podziałką 200ml są produkowane w Hiszpanii z materiałów o wysokiej wytrzymałości.

Oszczędzanie mleka matki

Pojemniki są odpowiednie do przechowywania mleka matki zarówno w lodówce do spożycia w ciągu tego samego dnia, jak i do długoterminowego przechowywania w zamrażarce.

Do wszystkich rodzajów żywności stałej lub płynnej

Pojemniki są idealne do musów i wszelkiego rodzaju pokarmów stałych, przekąsek aż po desery. Dobrze nadają się do innych płynnych produktów spożywczych, takich jak buliony czy naturalne soki.

Żywność mrożona z każdą gwarancją

Pokarm dziecka jest przechowywany w zamrażarce, aby zachować jego właściwości odżywcze, zapach i smak. Kubek z podziałką idealnie nadaje się do kuchenki mikrofalowej, umożliwiając natychmiastowe rozmrożenie żywności.

Do ogrzewania w dowolnym miejscu

Bardzo wygodny do podgrzewania jedzenia w tym samym hermetycznym pojemniku, w dowolnym podgrzewaczu do butelek, kuchence mikrofalowej lub w kąpieli wodnej w momencie karmienia dziecka.

Bisfenol

100% wolny od BPA.