• -10%

Tum Tum Bidon ze Słomką dla Dzieci Koala Kev 200ml - Seria 3.

Bidon ze słomką dla dzieci w kształcie lisa Fergusa przeznaczony do napojów zimnych lub w temperaturze pokojowej. Sympatyczny miś zachęca maluchy do picia. To nie tylko urocze, ale i praktyczne rozwiązanie. Obciążona słomka o swobodnym przepływie sprytnie podąża za napojem, pozwalając dziecku na wypicie napoju do ostatniej kropelki, niezależnie od tego pod jakim kątem maluch trzyma bidon.

44,10 zł
49,00 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 44,10 zł 0%

Najniższa cena produktu 44,10 zł z dnia 18.07.2024

Opis

Logopedka Stacey Zimmels poleca produkty, które wspierają naturalny rozwój jamy ustnej dzieci. Zwraca przy tym uwagę na swobodny przepływ słomki w bidonach dla dzieci. Dzięki słomce ze swobodnym przepływem maluch szybciej opanowuje umiejętność picia (nie musi dodatkowo przygryzać słomki, by napój popłynął do ust) i nie nabywa dodatkowych niewłaściwych wzorców, które nie są potrzebne podczas picia przez słomkę.

Dlatego postaw na bidon z obciążoną słomką Tum Tum. Może on towarzyszyć maluchowi w domu, na spacerze, czy w podróży. Ma dwa wygodne uchwyty, dzięki którym małe dziecko z łatwością może go unieść. Szczelna pokrywa z klapką przechowuje słomkę w higieniczny sposób. Chroni też napój przed rozlaniem w trakcie podróży. Z kolei znajdująca się z boku miarka pozwala śledzić, ile napoju maluch wypił danego dnia.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Wolny od ftalanów i BPA. Testowany zgodnie z europejskimi normami.  

 

Cechy:

- bidon z obciążoną słomką podążającą za napojem,

- przeznaczony do napojów zimnych oraz w temperaturze pokojowej,

- polecany przez logopedkę Stacey Zimmels,

- słomka posiada swobodny przepływ – maluch szybciej uczy się pić,

- maluch nie nabywa niewłaściwych nawyków podczas picia przez słomkę,

- bidon ma dwa uchwyty do wygodnego trzymania,

- szczelna pokrywa zabezpiecza słomkę w transporcie,

- wygodna miarka umieszczona z boku bidonu,

- produkt wolny od BPA i ftalanów,

- testowany zgodnie z europejskimi normami.

 

Wiek: 6 miesięcy +