• -10%

ECORASCALS ZESTAW SZTUĆCÓW KACZUSZKA ROSE

Pierwsze sztućce: widelec, nóż i łyżka z uchwytem w kształcie kaczuszki.

Ten początkowy, trzyczęściowy zestaw sztućców dla dzieci z łyżką, widelcem i nożem, zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla maluszka uczącego się posługiwania sztućcami.

71,91 zł
79,90 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 71,91 zł 0%

Najniższa cena produktu 71,91 zł z dnia 18.07.2024

Opis

Uchwyty sztućców są ergonomiczne i łatwe do chwycenia dla małych rączek dziecka. Dzięki antypoślizgowym i lekkim oraz miękkim silikonowym uchwytom, są bezpieczne dla maluszków oraz pomagają małym smakoszom skupić się na posiłkach. Ten praktyczny i bezpieczny zestaw sztućców zawiera niezbędne elementy potrzebne dzieciom do nauki samodzielnego jedzenia.  Zestaw sztućców ma idealny rozmiar, dostosowany dla małych dzieci i przedszkolaków. Przeznaczony jest dla dzieci, które zakończyły etap jedzenia rączkami i przestały być karmione przez rodziców. Idealny dla dzieci rozpoczynających swoja przygodę z samodzielny jedzeniem jak i dla przedszkolaków którzy pierwsze próby maja już za sobą. Zestaw posłuży im jeszcze przez nadchodzące lata. Widelec ma okrągłe zęby, a nóż ma okrągłą końcówkę, która chroni małe buźki.

Materiały: silikon LFGB i stal nierdzewna.

Kluczowe cechy:       

- 100% bezpieczny dla żywności silikon LFGB, który jest nietoksyczny i bardzo łatwy do czyszczenia 

- Można myć w zmywarce i sterylizatorze 

- Zaokrąglone zęby widelca i krawędź noża dla ochrony małych ust

- Nie zawiera BPA, ołowiu, ftalanów, PVC, rtęci i lateksu

- Odporny na wodę i plamy

- Hipoalergiczny i łatwy do czyszczenia materiał.

 

W naszych sztućcach używamy certyfikowany silikon o najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Jest to bezpieczny dla żywności silikon LFGB, który ma bardziej kompleksowe i surowe wytyczne dotyczące testowania bezpieczeństwa do kontaktu z żywnością. Silikon ma wysoką odporność na temperaturę i chemikalia. Jest nietoksyczny i bezpieczny do kontaktu z żywnością i napojami. Do produkcji łyżki, noża i widelca zastosowano stal nierdzewna spożywczą, która jest odporna na zarysowania, nietoksyczna, trwała i wyjątkowo trwała. 

Użytkowanie: Można myć w zmywarce. Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Przed pierwszym użyciem umyć w ciepłej wodzie z płynem do naczyń lub umyć w zmywarce. Tak też dbać o produkt po każdym użyciu. Nie używaj żrących lub ściernych środków chemicznych do czyszczenia zastawu zastawy stołowej swoich dzieci.   

Dla bezpieczeństwa i zdrowia Twojego dziecka:

  - Zawsze używaj tego produktu pod nadzorem osoby dorosłej 

  - Przed każdym użyciem sprawdź produkt, wyrzuć przy pierwszych oznakach uszkodzenia lub osłabienia

  - Zawsze sprawdzaj temperaturę pokarmu przed karmieniem dziecka.

  - Zawsze mieszaj podgrzaną żywność, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie ciepła i sprawdź temperaturę żywności przed podaniem. 

Nasze produkty spełniają wymagania bezpieczeństwa BS EN 14372:2004 – najbardziej rygorystycznej europejskiej normy bezpieczeństwa dla sztućców i akcesoriów do karmienia niemowląt. Nasze produkty zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa fizycznego i migracji chemicznej.        

 

Wymiary : 22cm x 19 cm x 4,1cm,  

Dbamy o ciebie, twoje dzieci i nasza planetę.  

Zachęca dzieci do ćwiczenia umiejętności do nabierania i chwytania jedzenia samodzielnie.

Przez cały czas stosowania przez małe dzieci powinny być używane pod nadzorem osoby dorosłej. Proszę monitorować użycie.

Leży nam na sercu przyszłość naszych dzieci, dlatego wszystkie opakowania ECO RASCALS™ są wykonane z recyklingu.