Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję

Lista produktów marki Nanas Manners

Nana's Manners to pomysłowe sztućce dla dzieci z Wielkiej Brytanii. Wymyślone zostały przez mamę, nauczycielkę w szkole podstawowej, która obserwując maluchy podczas przerwy obiadowej zauważyła jakim wyzwaniem jest dla nich korzystanie ze zwykłych (dorosłych) sztućców. Większość z nich wymagała pomocy. Teraz, dzięki sztućcom Nana's Manners, każde dziecko może być samodzielne.

Sztućce Nana's Manners to sprytne zestawy o 3 stopniach "zaawansowania". Etap 1 - zestaw łyżeczek, Etap 2- łyżeczka i widelec, Etap 3 - łyżeczka i nóż. Taki podział sprawia, że mogą one towarzyszyć dzieciom podczas rozszerzania diety już od samego początku (4 m+), aż do ok 9 roku życia. Na czym polega ich magia? Sztućce Nana's Manners posiadają nie tylko odpowiedni wymiar i wagę dopasowaną do rąk małych użytkowników. Ich rękojeści zostały wyprofilowane tak, aby dziecko intuicyjnie chwytało je w poprawny i wygodny sposób utrwalając przy tym odpowiedni sposób trzymania noża, widelca i łyżki. Ma to także dodatkowe korzyści. Prawidłowy chwyt rozwija mniejsze grupy mięśniowe i wspomaga rozwój umiejętności motorycznych przydatnych później podczas kolorowania, pisania czy wiązania butów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji