NANA'S MANNERS PURPLE MISKA SILIKONOWA Z PRZYSSAWKĄ I UCHWYTEM
  • -10%
  • NANA'S MANNERS PURPLE MISKA SILIKONOWA Z PRZYSSAWKĄ I UCHWYTEM

NANA'S MANNERS PURPLE MISKA SILIKONOWA Z PRZYSSAWKĄ I UCHWYTEM

Miseczka od Nanas jest niezastąpiona podczas rozszerzania diety Twojego dziecka. 

- specjalnie zaprojektowany uchwyt zwiększa komfort rodzica podczas karmienia dziecka

- mocna przyssawka zapobiega przesuwaniu się miski, dzięki czemu początki samodzielnego karmienia Twojego dziecka będą znacznie łatwiejsze

- trudniejsze zrzucenie, to także mniej sprzątania dla rodziców 

- specjalny uchwyt z boku przyssawki pozwala oderwać miskę od stołu

- wyższy i zaokrąglony bok miski ułatwia dziecku nabieranie pokarmu - więcej zostaje na łyżce niż na stole, karmienie jest bardziej efektywne.

71,99 zł
79,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 71,99 zł 0%

Najniższa cena produktu 71,99 zł z dnia 18.07.2024

Opis

Dlaczego naczynia Nana's Manners stworzono w pastelowej kolorystyce?

Naczynia, z których jedzą dzieci nie powinny być bardzo ciemne, intensywne czy krzykliwe. Nie jest to polecane przez ekspertów od rozszerzania diety, ponieważ dziecko powinno skupiać swoją uwagę na jedzeniu. Czas posiłku to czas na poznawanie nowych tekstur, smaków, ćwiczenie motoryki małej, jest to ogromnie ważne, aby akcesoria do rozszerzania diety pomagały dziecku i pozwalały na świadome budowanie samodzielności podczas posiłków. Kolorystyka jest zatem estetyczna, pasująca do sztućców, ale nie odwraca uwagi dziecka od najważniejszego - jedzenia :)

- wykonane ze 100% bezpiecznego silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością

- nie zawierają BPA

- zaprojektowane przez pedagoga

- wytrzymałe, nie da się ich rozbić

- można myć w zmywarce i wkładać do mikrofalówki

- Miska sprawdzi się na małe porcje obiadowe, zupy, musy, puree, przekąski. Starszaki mogą - używać jej na małe zabawki, klocki, koraliki czy zasadzić w niej swoją pierwszą roślinkę! 

Produkty Nana's Manners zostały zaprojektowane przez pedagoga, aby wspierać dzieci w ich podróży odkrywania nowych smaków. Wspaniale jest obserwować jak rośnie pewność siebie u dzieci, kiedy same zaczynają robić więcej :) Sztućce tej marki zostały doskonale wyprofilowane i wyważone przez co są łatwe do chwycenia, jednocześnie wspierają rozwój Twojego dziecka.

Wymiary opakowania: Szerokość 12 cm, Wysokość 7 cm, Długość 15,5 cm

Opakowanie zawiera 1 miskę z przyssawką.

Ostrzeżenia: Nie wystawiać na długotrwałe działanie słońca, nie podgrzewać na kuchence gazowej, nie gotować, silikon może się delikatnie zabarwiać od niektórych sosów czy warzyw, kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień ekranu. Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki podczas posiłków.