Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
Mushie Szczoteczka do Nauki Mycia Ząbków Star Tradewinds
  • Mushie Szczoteczka do Nauki Mycia Ząbków Star Tradewinds

Mushie Szczoteczka do Nauki Mycia Ząbków Star Tradewinds

Czyszczenie pierwszych ząbków nie było nigdy tak łatwe, przyjemne i bezpieczne, jak z naszą nową szczoteczką do nauki mycia.

Mleczne ząbki są tylko tymczasowo, ale dbanie o nie jest tak samo ważne jak o zęby stałe. Wczesne rozpoczęcie budowania nawyku dbania o higinę jamy ustnej, zaowocuje na przyszłość poczuciem odpowiedzialności na resztę życia dziecka.

Nauka szczotkowania może rozpocząc się z pierwszym pojawionym ząbkiem, a szczoteczka Mushie sprawi że nauka stanie się świetną zabawą, a nie obowiązkiem.

53,90 zł
Brutto
Opis

Szczoteczki do nauki mycia zabków, pomagają w walce z bakteriami, jednocześnie promując zdrowie i higienę. Tak jak wiele produktów Mushie, także ten został w 100% wyprodukowany z sylikonu spożywczego, zapewniając jego pełne bezpieczeństwo. Delikante wypustki oczyszczają i masują ząbki i dziąsła, wygodna podstawka ułatwia przechowywanie, a tarczka w kształcie kwiatka zapobiega zaksztuszeniu.

CECHY:

- Materiał: 100% sylikon spożywczy

- Odpowiednie dla każdego wieku

- Czyścić ciepłą wodą z mtdłem, pozostawić do wyschnięcia

- W zależności od intensywoności użytkowania, wymieniać co 3-4 miesięcy