Obecnie brak na stanie

Planer rozszerzania diety, Izabela Jastrzębska, Wydawnictwo Żywieniowo

Wielu rodziców zastanawia się jak rozszerzać dietę niemowlaka, dlatego w oparciu o swoje doświadczenie, jako mamy 6 dzieci i lekarza pediatry, specjalizującego się w żywieniu dzieci stworzyłam planer, dzięki któremu nie zapomnisz o żadnym istotnym składniku odżywczym, Twoje dziecko będzie się wspaniale rozwijać, a Ty będziesz spać spokojnie!

94,90 zł
Brutto
Opis

- Przejrzysty i funkcjonalny układ, kategorie produktów oraz dokładny schemat podawania nowych produktów w zależności od wieku dziecka.

- Wymienne karty pozwalające na dostosowanie kalendarza do Twoich aktualnych potrzeb i ułatwiają prowadzenie obserwacji.

- Informacje zebrane w planerze nigdy nie zginą i ułatwią informowanie lekarza o procesie rozszerzania diety u Twojego Malucha.

- Dzięki autorskim grafikom Justyny Małczak planer wyróżnia się i posiada niepowtarzalny charakter.

- Poręczny format i wytrzymała okładka, pozwalają zabrać planer gdziekolwiek zechcesz.

Planer rozszerzania diety

dr med. Izabela Jastrzębska

Segregator

Wymiary – 27 cm x 19 cm x 5,5 cm 

288 stron

Wymienne karty

Doskonałej jakości gładki papier

Polska produkcja

Dlaczego powstał Planer Rozszerzania Diety?

Jestem lekarzem pediatrą z 20-letnim doświadczeniem i mamą 6 dzieci. Specjalizuję się w żywieniu niemowląt i jestem gorącą zwolenniczką rodzicielstwa bliskości. To, że sama mam dzieci, pomaga mi zrozumieć rodziców i ich problemy! Wiele mam zastanawia się co podać swojemu dziecku jako pierwszy stały posiłek, dlatego stworzyłam ponad 280 stronicowy Planer, zawierający szczegółowy plan na pierwsze 4 miesiące rozszerzania diety. Planer prowadzi Cię krok po kroku i podpowiada Ci  co, kiedy i w jakiej kolejności wprowadzić do diety maluszka, a Ty możesz spać spokojnie wiedząc, że Twoje dziecko rośnie i rozwija się prawidłowo.