Obecnie brak na stanie

Co jedzą szczęśliwe bobasy? Izabela Jastrzębska

PORADY I ZALECENIA ZWARTE W KSIĄŻCE SĄ ZGODNE Z NAJNOWSZYMY POLSKIMI WYTYCZNYMI Z ROKU 2021 DOTYCZĄCYMI ROZSZERZANIA DIETY U NIEMOWLĄT.

Jak nie utonąć w gąszczu internetowych porad dotyczących Rozszerzania Diety, kiedy robisz to po raz pierwszy w życiu? Od czego zacząć? Które gatunki ryb są bezpieczne? Gdzie szukać odpowiedzi na te oraz wiele innych spędzających Ci sen z powiek pytań? Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy dr med. Izabeli Jastrzębskiej – lekarza pediatry z 20-letnim doświadczeniem oraz mamy 6 dzieci w jednej osobie! Doktor Iza na co dzień pomaga małym pacjentom i wspiera ich rodziców odpowiadając na każde ich pytanie.

74,90 zł
Brutto
Opis

Poradnik ten napisany jest tak, jakby Pani doktor wyjaśniała wszystko bardzo dokładnie, krok po kroku, jednemu z rodziców, którzy przychodzą do niej każdego dnia korzystając z jej porad.

W książce znajdziesz:

- odpowiedzi na nurtujące cię pytania i wątpliwości odnośnie rozszerzania diety spisane w jednym miejscu,

- wytyczne oparte o doświadczenie zawodowe lekarza pediatry specjalizującego się w żywieniu niemowląt, ale także w oparciu o doświadczenie mamy 6 dzieci,

- alternatywę dla wszechobecnego BLW,

- wskazówki jak łączyć ze sobą pokarmy by przekonać do nich dziecko, a jednocześnie by były one dla niego maksymalnie odżywcze.

Książka napisana jest w bardzo przystępny sposób, zawiera wiele praktycznych porad i kolorowych zdjęć.

"Co jedzą szczęśliwe bobasy?" to praktyczny przewodnik-poradnik, który stanie się twoim przyjacielem na najbliższe miesiące.