Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
  • Nowy

Tum Tum Sztućce dla Niemowląt Grey

Sztućce dla niemowląt opracowane w porozumieniu ze specjalistką w dziedzinie karmienia, dr Gill Rapley, autorką metody BLW oraz Tracey Murkett, współautorką książki „BLW – The Essential Guide”. Są łatwe do chwytania i trzymania na różnych etapach rozwoju chwytu, a dzięki zaokrąglonemu kształtowi uchwytów idealnie pasują do malutkich dłoni.

59,00 zł
Brutto
Opis

Silikonowa, wąska główka łyżeczki dla niemowląt jest wygodna i delikatna dla dziąseł dziecka. Z kolei nylonowe ząbki widelca dla niemowląt pozwalają na wygodne nabijanie np. makaronu czy mięsa. Silikonowe uchwyty mają właściwości antypoślizgowe i pewnie tkwią w dłoni dziecka. Od spodu posiadają też dwie małe wypustki, które zapobiegają toczeniu się sztućców po stole.

W zestawie do sztućców dla niemowląt dołączone jest poręczne podróżne etui – idealnie sprawdzi się ono do transportu zarówno czystych, jak i brudnych sztućców. Brudne etui można odwrócić na drugą stronę i łatwo umyć – ręcznie lub w zmywarce.

 

Cechy:

- pierwsze samodzielne sztućce dla niemowląt, opracowane w porozumieniu z dr Gill Rapley, autorką metody BLW i Tracey Murket, autorką książki o BLW,

- łatwe do chwytania na różnych etapach rozwoju chwytu,

- idealnie pasują do malutkich dłoni,

- z antypoślizgowymi uchwytami,

- wąska, silikonowa główka łyżeczki dla niemowląt jest wygodna i bezpieczna,

- nylonowe ząbki widelca dla niemowląt pozwalają na wygodne nabijanie,

- wypustki na spodzie uchwytów zapobiegają stoczeniu się sztućców ze stołu,

- sprzedawane w zestawie z poręcznym podróżnym etui,

- sztućce dla niemowląt można myć w zmywarce,

- można je podgrzewać w kuchence mikrofalowej i przechowywać w zamrażarce,

- silikonowe sztućce dla niemowląt są odporne na upadki,

- produkt wolny jest od BPA i ftalanów,

- testowany zgodnie z europejskimi normami.

W zestawie:

- silikonowe sztućce dla niemowląt,

- silikonowe etui.

Wiek: 6 miesięcy +