Obecnie brak na stanie

Tum Tum Kubek Treningowy 3-etapowy 180ml Pink

3-etapowy kubek treningowy, który pomaga dzieciom przejść od kubka ze słomką o swobodnym przepływie do kubka otwartego, z jakiego korzystają dorośli. Odbywa się to przy minimalnym bałaganie, dzięki etapowi przejściowemu, jakim jest kubek z pokrywą. To idealne rozwiązanie na czas rozszerzania diety niemowlaka. Zwłaszcza, że kubek treningowy Tum Tum zaprojektowany został we współpracy z logopedką – Stacey Zimmels, po to, by wspierać prawidłowy rozwój motoryki jamy ustnej niemowląt i małych dzieci.

69,00 zł
Brutto
Opis

Kubek treningowy Tum Tum wykonany został z silikonu, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno do zimnych, jak i ciepłych napojów. Jego szeroka podstawa zapewnia stabilność, zapobiegając przewróceniu. Naczynie można myć w zmywarce, podgrzewać w kuchence mikrofalowej oraz umieszczać w zamrażarce. Jest bezpieczne i nie stłucze się w przypadku upuszczenia. Silikon, z którego go wykonano jest naturalnie odporny na bakterie, wolny od BPA i ftalanów oraz przetestowany zgodnie z europejskimi normami.

Kubek treningowy Tum Tum sprzedawany jest w zestawie ze szczoteczką do czyszczenia słomki.

 

Cechy:

- opracowany przy współpracy z logopedką Stacey Zimmels,

- wspiera prawidłowy rozwój motoryki jamy ustnej,

- opatentowany system,

- 3-etapowy – od kubka ze słomką, przez kubek z pokrywą, do kubka otwartego,

- wykonany z odpornego silikonu,

- można w nim podawać ciepłe i zimne napoje,

- nie stłucze się podczas upadku,

- można go myć w zmywarce, podgrzewać w kuchence mikrofalowej i umieszczać w zamrażarce,

- posiada szeroką, stabilną podstawę i dwa wygodne uchwyty,

- wolny od BPA i ftalanów,

- testowany zgodnie z europejskimi normami,

- w zestawie ze szczoteczką do czyszczenia słomki.

 

Pojemność: 180 ml

Tum Tum to wyrazisty design dla najmłodszych! Brytyjska marka stworzona przez rodziców, którzy obserwując potrzeby własnych dzieci, stworzyli produkty ułatwiające i uprzyjemniające maluchom spożywanie posiłków. Wytrzymałe, wygodne i praktyczne naczynia dla najmłodszych cieszą oko radosnymi kolorami i wzorami. Dzięki nim posiłki stają się prawdziwą przyjemnością!