Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij
  • -10%
  • Nowy

Beaba Zestaw słoiczków Clip 12 szt. (2x90ml, 4x150ml, 6x250ml) + 2 łyżeczki Eucalyptus

Zestaw 12 słoiczków do porcjowania i przechowywania jedzenia oraz 2 łyżeczki francuskiej marki BEABA. W skład kompletu wchodzą dwa słoiczki o pojemności 90 ml, cztery o pojemności 150 ml, sześć o pojemności 250 ml oraz dwie ergonomiczne pierwsze łyżeczki dla dziecka. Pojemniczki mają czytelną skalę i specjalne miejsca (na pokrywce i z boku pojemnika) na zapisanie daty i ich zawartości. Można w nich wygodnie przechować, odmierzać i transportować taką ilość żywności, jaka jest w danym momencie potrzebna dziecku. Pojemniki nadają się również do zamrażania i podgrzewania w mikrofali oraz w Babycooku®. 

127,80 zł
142,00 zł Zniżka 10%
Brutto
Opis

Hermetyczna pokrywka pozwala zachować smak i aromat jedzenia. Pojemniczki wyposażone są w system CLIP, tj. wypukłą część na pokrywce i wklęsłą, pasującą kształtem, na dnie pojemniczka, co pozwala na łączenie ze sobą pojemników. Sczepienie w pionie pełnych pojemniczków zapobiega ich spadaniu jeden z drugiego i ułatwia ich przechowywanie. 

Z kolei puste pojemniczki można przechowywać, wkładając jeden w drugi i łącząc ze sobą pokrywki.

Łyżeczki posiadają miękkie końcówki wykonane z ultraelastycznego silikonu, w pełni bezpiecznego dla delikatnych dziąseł maluszka. Ich kształt został zaprojektowany tak, by ułatwiał malcowi przejście ze smoczka na łyżkę. Długość uchwytu sprawia, że łyżeczki nadają się również do jedzenia pokarmów ze słoiczka. Uchwyt ten jest ponadto zaprojektowany do trzymania przez dorosłe ręce, podczas karmienia dziecka.

Pojemniki wyprodukowano we Francji.

Można myć ręczne lub w zmywarce.

Do tego produktu możesz dobrać inne od BEABA w tej samej gamie kolorystycznej.

UWAGA! Pod wpływem silnie barwiących potraw przezroczysta część łyżeczki może ulegać przebarwieniu.

Wiek: 4 m+

Materiał: BPA free

Wymiary słoiczków: 90 ml – 83 x 83 x 61 mm, 150 ml – 83 x 83 x 80 mm, 250 ml – 83 x 83 x 110 mm

Waga słoiczków: 90 ml – 17 gr, 150 ml – 20 gr, 250 ml – 26 gr

Wymiary łyżeczki: 167 x 25 x 15 mm

Waga łyżeczki: 27 gr