Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

zamknij
  • -10,00 zł

Obecnie brak na stanie

Bidon termiczny 350 ml, Blue Slate, b.box

Termobutelka ze słomką marki b.box przyda się Twojemu dziecku przez cały rok. Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 6 godzin a zimnych do 8 h*. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej jest trwała i bezpieczna. Dno wykończone silikonową kolorową osłonką nie ślizga się, stal się nie obija i nie rysuje. Szczelna pokrywka z łatwym systemem otwierania z przyciskiem, posiada zintegrowany uchwyt ułatwiający przenoszenie. Maluch bez problemu poradzi sobie z jej otworzeniem i zamknięciem. Elastyczna delikatna słomka łatwo chowa się pod pokrywką.

112,90 zł
122,90 zł Zniżka 10,00 zł
Brutto
Opis

Właściwości produktu:

stalowa termobutelka ze słomką;

izolacja - podwójna ścianka ze stali nierdzewnej;

utrzymuje temperaturę zimnych napojów do 8 h, ciepłych do 6 h;

słomka silikonowa;

szczelna pokrywka z uchwytem;

łatwe otwieranie (guzik);

dno posiada silikonową osłonkę,

termobutelka jest szczelna przy zamkniętym wieczku.

Parametry techniczne:

wiek dziecka: 12m+,

pojemność - 350 ml,

można myć w zmywarce w górnym koszu,

materiał: stal nierdzewna, polipropylen, silikon,

NIE zawiera BPA, ftalanów i PVC.

* czas zależy od wielu czynników, temperatury wyjściowej, temperatury otoczenia, sposobu transportu czy też częstotliwości otwierania pojemnika. W celu uzyskania najlepszej wydajności przy ciepłych napojach zaleca się napełnić stalowy bidon gorącą wodą w celu ogrzania. Po ogrzaniu wylać wodę i napełnić butelkę właściwym płynem.